ARA
ANASAYFA ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR ÜRÜNLERİMİZ HAKKIMIZDA İLETİŞİM
 

 

Kamelot Enerji Hakkında


Kamelot Enerji; Türkiye’ de 28 Şubat 2011 tarihinde faaliyetine başlamıştır. Türkiye faaliyetleri; Kömür, gübre, kimyasal maddeler ve metal ithalatını gerçekleştirmektir. 
 
Misyonumuz; Ülkemizin enerji ihtiyacını nitelikli, güvenilir ve düşük maliyetli karşılamak üzere; bilimsel ve teknolojik yöntemler kullanarak ve çevresel faktörleri de dikkate almak suretiyle etkin, verimli ve sürdürülebilir bir şekilde temin etmek ve kullanımlarını sağlamaktır. Rusya, İsviçre ve Çin’de ki başarımızı, kalitemizi Türkiye’de devam ettirmek . 
 
Vizyonumuz; Kömür endüstrisinde uluslar arası rekabet edebilirliği olan bir kuruluş olmak. 
 
Hedeflerimiz; Toplumsal yarar ve ekonomik verimlilik esaslarına bağlı olarak üretimlerinin arttırılması ve ülkemizin enerji ihtiyacının karşılanması. Rusya’dan ve Güney Afrika’dan gelen kömürü işleyip iç pazara sunmaktır. Rusya’ya kalsit,Ti02 ihracatını yapmaktır. 
 
 

Yenilikler

03

Haziran

2013

Kamelot Enerji güncel fiyatlarını ve stok durumunu web sayfamızdan öğrenebilirsiniz. İletişim sayfasından herhangi bir k...

devamını oku

03

Haziran

2013

Web sayfamız sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için yenilenmiştir. Yeni web sitemiz ziyaretçilerimizin istek...

devamını oku

Hızlı Erişim

Bayilerimiz
Ürünlerimiz
İletişim

Copyright © 2019 www.kamelot.com.tr - Tüm hakkı saklıdır.